Pınar Otomotiv | Haberler
16709
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16709,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Haberler

Güncelposta Gazetesi/Ümraniye

Kurdele kesimi yapan Seyfi Ergül, açılışta kısa bir konuşma yaptı. Ergül, “Pınar Otomotiv ortakları Erdal Şeker ve Mustafa Polat’a bu güzel yatırımdan dolayı kutlarım. Ayrıca bu güzel işyeri açılışında bizleri yalnız bırakmayan başta Ali Devran Döner Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Kaya ve Kadosan esanfına Pınar Oto adına  çok teşekkür ederim. Memleketimize yapıalan her hizmetin önemi büyüktür. Pınar Otomotiv, Birinci şubesiyle kaliteli bir hizmet anlayışıyla rüştünü ıspatlayarak ikinci şube ile bu hizmeti daha da yukarılara taşıyacağından hiç şüphen yoktur. Bu mübarek Muharrem ayında aşure bereketi olsun, bol kazançlı işler dilerim” dedi.

 

 

ADRES: G BLOK NO:28 KADOSAN ÜMRANİYE

 

Pınar Oto Ortaklarından Erdal Şeker, Pınar Oto hakkıda bilgi verdi. Şeker, “Pınar Otomotiv binek araçlar üzerindeki motor, şanzıman, fren, motor mekanik, elektrik, klima, bakım hizmetleri veren bir firmadır. Bu yeni açtığımız şubemizde ise sadece Alman grubu diye nitelendirdiğimiz Audi, Mercedes, BWM, Volkswagen, Seat, Skoda gibi markalara hizmet vereceğiz. Biz, 1989’dan beri araç bakım servisi olarak hizmet veren bir kurumuz. Daha önce 13 yıl Sarıgazi Sancaktepe’deydik.  2013 yılında ise Kadosan D Blok No:19’a Pınar Otomotiv olarak bütün ekipmanlarımızla birlikte taşındık. Şimdide ikinci şubemizi yine Kadosan içinde G Blok No: 28’de açmış bulunuyoruz. Ben ve ortağım Mustafa Polat yeni yerimizde hizmet verecek olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Katkılarından dolayı herkese çok teşekkür ederim. Yeni yerimiz hayırlı uğurlu olur inşallah” dedi.

 

Kurdele kesiminden sonra katılımcılara yemek ve tatlı ikramı yapıldı.